Добрі справи 7.03.17

ПУБЛІКАЦІЇ У ЗМІ, КОМЕНТАРІ

Волонтери порадували подарунками вихованців спеціальної Шалигинський школи-інтернату.

Завдяки допомозі небайдужих глухівчан волонтерами було зібрано 4037 грн. На ці гроші вони купили необхідні канцтовари, ігри і з радістю вручили їх дітям. Акцію під назвою «Подаруй любов дітям» організували хлопці з «Глухівської молодіжної міськради» до Дня закоханих.

Збір благодійних коштів відбувався біля педуніверситету. Тоді кожен перехожий міг приєднається до доброї справи. Потрібно було всього-на-всього придбати валентинку і написати в ній побажання дітям. Бути добровольцем може тільки по-справжньому добра і чуйна людина. Саме такими є організатори цієї акції: Софія Митрова, Людмила Несмашна, Євгенія Міськевич, Сніжана Кучма, Дмитро Савченко, Катерина Шевченко, Ангеліна Ковальова.

Подарунки до Міжнародного дня інваліда, Нового року або Дня захисту дітей – приємна, але очікувана традиція. А коли дітям просто так привозять потрібні і корисні речі, це дійсно здорово.

Нагадаємо, свято #Love Hlukhov студентам Глухівського педуніверситету допоміг організувати народний депутат Андрій Деркач.