Художня рада ТРК “ЕРА”

logo

ТРК “Ера “– це потужне,  оперативне та впливове ЗМІ  в Україні.  ТРК “Ера –  відмінна від будь-якого каналу мовлення, тому що він працює у  інформаційно-пізновальному форматі, тобто  в розмовному стилі.  Безумовно, особливий   наголос ставиться на  новинах і тематичних програмах, які ідуть додатком до інформаційного спектру. Не менш важливими є теми культурно-духовного буття, проблеми  психології людини , виховання дітей та розвиток особистості , – до речі в останньому ТРК” Ера “тримається в авангарді .

Для виготовлення якісного тематичного продукту важливу роль відіграє існуюча від дня створення ТРК “Ера”  —  Художня Рада,– колегіальний орган куди входять провідні власні  журналісти , експерти та визнані запрошені фахівці. ЇЇ Головою є Андрій Деркач , народний депутат України , почесний президент  ТРК ” Ера “.

Саме за його участі було започатковано низку резонансних та популярних проектів , котрі стали візитівкою наголошеного ЗМІ. Йдеться не тільки про продукт власного виробництва , але і про проекти спільного виготовлення з такими маститими міжнародними брендами , як  ВіВіСі ( Великобританія ) , Голос Америки  ( США) , Голос Росіі ( РФ) , Польське Радіо для закордону ( Польща) та інші . Саме така співпраця в різних жанрах  в тому числі принесла  ТРК “Ера “визнання та успіх у слухацької та глядацької  аудиторії не тільки на теренах України але і закордоном . Тому підтвердження створення вперше в Укріні нового формату Vision radio. Що сприяє  піднесенню власного авторитету у вітчизняному  медіа-просторі.

Неодноразово за ініціативою Андрія Деркача, голови художньої Ради  було реалізвовано велику кількість соціально – значимих починань які були спрямовані на консолідацію українського суспільства в складні   часи  політичних напруг та невизначеності.

Не менш важливим є той факт,  що ТРК “Ера”  особливу увагу приділяє духовній складовій особистості , в першу чергу показником таких благих намірів є багаторічний цикл релігійний програм . які мають широку аудиторію і поширюють загальноприйнятні людські цінності.

Враховуючи набутий досвід і говорячи про плани та наміри можна сказати, що ТРК ” Ера”постійно перебуває у пошуку  і намагається віднайти нові форми у наближенні до сердець телеглядачів і радіослухачів , аби наповнити останні особливим праведним змістом.

 

Перейти на сайт