Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

АНДРІЙ ДЕРКАЧ: «Експеримент із запрошенням на керівні посади до КМУ «інтуристів» не вдався»

  • 28.03.2016
  • газета "Кролевецький вісник"
2016

Народний депутат України Андрій Деркач провів робочу зустріч із сільськими головами, депутатами міської, районної ради від політичної партії «Воля народу» та громадськістю. Участь у заході взяв  й  депутат обласної ради Олег Бояринцев.

На початку зустрічі були окреслені найболючіші проблеми сільських територій Кролевецького району. Сільські голови звернулися до Андрія Деркача  з проханням посприяти у вирішенні питань, а саме:  у капітальному ремонті об’єктів соціальної інфраструктури, ремонті доріг, не допустити закриття малокомплектних шкіл, виплаті прописаних у договорах допомог від молокопереробного підприємства, куди населення здає молоко, тощо. Голова Червоноранківської сільської ради  Юрій Замула висловив думку жителів щодо недоцільності перейменування їхнього населеного пункту, який було визначено у рамках виконання законодавства про декомунізацію.

До присутніх була доведена інформація про розроблені для участі в конкурсі на фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на 2016 рік проекти. Вони передбачають проведення заходів з енергозбереження у Кролевецькій СШ №1 та ЦРЛ, капітальні ремонти у  сільських Будинках культури Бистрика, Буйвалового, Дубович, Ярового, центру дозвілля в Ярославці на загальну суму близько 9 мільйонів гривень. Наразі проводиться конкурс поданих проектів.

Щодо ремонту доріг в Кролевецькому районі, Андрій Деркач зауважив, що через нестачу коштів у Державному бюджеті виконати необхідний об’єм робіт не вдасться, проте  спільно з народним депутатом Ігорем Молотком вони лобіювали включення до переліку на цей рік дорогу: Шостка-Кролевець. Критичною, на думку депутата обласної ради Олега Бояринцева, є стан дороги Кролевець-Путивль і потрібно вишукувати можливості провести і її ремонт.

Народний депутат відреагував на занепокоєння сільських голів щодо закриття малокомплектних шкіл: «У цьому році питання закриття шкіл не варто розглядати, бо рік є критичним і непоказовим з точки зору економіки.» Андрій Деркач висловив своє бачення щодо політичного та економічного стану справ в державі: «На мою думку, «точка неповернення» в українській економіці вже пройдена. Про неї зараз уже й не згадують, а людям дурять голову перестановками фігур в Кабміні, яка не змінить ситуацію на краще. Експеримент із запрошенням на посади «інтуристів» не вдався».

«Яку галузь не візьми – провал. Але найголовніше це те, що на державному рівні відсутнє бачення економічного розвитку країни. Доки не прийде розуміння, що окрім нас самих — ніхто не допоможе витягнути країну із прірви. Тому, немає часу  сваритися за партійні переконання. Вже довгий час ми один-одному відкрито і чесно дивимося в очі і повинні кожен на своєму місці намагатися утримати і мінімізувати наслідки так званих «реформ» для населення», – акцентував на завершення народний обранець.