Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

«ДОПОМОГТИ ВИЖИТИ!»

  • 23.03.2016
  • газета "Неделя"
2016

Про це просили жителі Кролевецького району депутатів Верховної Ради та обласної ради.

Народний депутат України Андрій Деркач і лідер фракції «Воля народу» в обласній раді Олег Бояринцев зустрілися з жителями Кролевецького району.

Деркач, Андрей Деркач, Андрій Деркач, встреча

Говорили про проблеми сільських громад, які страждають в результаті так званої децентралізації. Люди просили допомоги, щоб необдумано не закривали школи в селах хоча б найближчим часом, адже це призведе до того, що такі населені пункти просто перестануть існувати. Педагоги і медики скаржилися на принизливо низькі зарплати і неможливість мати якісь надбавки. За їх твердженням – люди ледь зводять кінці з кінцями.

Аграрії страждають від нової моделі спеціального режиму оподаткування, яка почала працювати з 1 січня. Відтепер частина ПДВ доводиться платити в державну казну, і лише незначний відсоток податку перераховується на спецрахунок підприємства. При цьому помітно зросло фіскальне навантаження. Сільгоспвиробники попереджали, що даний закон призведе до банкрутства багатьох підприємств, а це – робочі місця для тисяч людей в сільській місцевості.

Андрій Деркач підкреслив, що тільки на подібних зустрічах, очі в очі з людьми, можна отримати адекватну оцінку різним урядовим псевдореформам і дізнатися, як вони відбиваються на добробуті наших районів. З аграрного питання Андрій Деркач повідомив, що направив депутатський запит уряду, де вимагає негайно повернути спецрежим оподаткування.