Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

#LOVE HLUKHOV

  • 15.02.2017
  • газета "Неделя"
2017

Такого Дня Святого Валентина Глухів ще не бачив.

Справжнє свято до Дня закоханих вирішили організувати учасники громадської організації «Молодіжна міськрада».

день валентина

– Нам було цікаво спробувати зробити щось незвичайне і креативне. Звичайно, не всі ідеї змогли б реалізувати самостійно. Тому було вирішено звернутися в приймальню народного депутата Андрія Деркача. І нас підтримали! Навіть внесли свої пропозиції до програми, – розповідає студентський ректор педуніверситету і глава ГО «Молодіжна міськрада» Анна Ніколаєнко.

І цей день дійсно вдався! На території перед головним корпусом ГНПУ розгорнувся справжній розважальний парк: кожен міг зробити знімок в фотозоні і відразу ж отримати його на руки, студентів пригощали гарячою кавою і чаєм, і бажаючі брали участь у цікавих конкурсах. Тут навіть можна було приєднатися до благодійності: купити валентинку і тим самим підтримати Шалигинський школу-інтернат. А ввечері розпочався святковий концерт, на якому київська кавер-група «The Мax Band» зігріла публіку виконанням відомих хітів. Stand-up коміки додали гумору в цей романтичний день, а київський вогняний театр продемонстрував городянам гаряче шоу. І до Глухова знову прибуло неонове запальне шоу барабанщиків RHYHMMEN.

Найбільш очікуваним моментом дня стало підведення підсумків фотоконкурсу. У ньому могли взяти участь будь-які пари Глухова. Всього-на-всього потрібно було викласти спільне фото в соцмережі з підписом #LoveHlukhov. А на концерті, за допомогою сервісу random.org визначили переможців. Щасливими власниками айфонів стали Михайло Бойко та Катерина Яловенко. На концерт «Бумбоксу» в Суми поїдуть Яна Шелемина і Артем Хоруженко. А романтична вечеря на двох в ресторані чекає Анастасію та Олександра Лаухіних.

На святі нікого не залишили осторонь – бажаючі могли пригоститися шматочком від великого торта у вигляді серця з написом «Любов живе в Глухові».