Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Обіцяли — виконали

  • 24.01.2017
  • сайт Кролевецької районної ради
2017

До районної ради надходять численні звернення від директорів загальноосвітніх навчальних закладів району про морально застарілу комп’ютерну техніку, про необхідність використання в освітніх програмах сучасних комунікативних пристроїв тощо.

За ініціативи голови районної ради Миколи Авраменка, підтриманої депутатським корпусом районної ради на дев’ятій сесії прийнято рішення про виділення коштів на придбання сучасного комп’ютерного класу для Кролевецької сш №1 в сумі 100 тис.грн. На разі комп’ютерний клас придбано, введено в експлуатацію  та підключено через wi-fi роутери до мережі інтернет.

За сприяння народного депутата України Андрія Деркача у грудні 2016 року виділена субвенція з державного бюджету в сумі  232 тис.грн. на придбання комп’ютерного класу для Кролевецької зош №2 ім. М. Лукаша та інтерактивних мультимедійних дошок для Кролевецької НВК №6, Кролевецької зош №2, Бистрицької, Мутинської та Ярославецької сільських загальноосвітніх навчальних закладів. Співфінансування з районного бюджету склало – 77 тис.грн

1 2 3 4 5