Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Жіноче щастя

  • 15.03.2017
  • газета "Неделя"
2017

8 Березня вже давно не відзначається як день боротьби за права жінок. У цей день чоловіки традиційно зізнаються в коханні та повазі.

поздравление с 8 марта

«А хіба 8 березня не скасували? Кажуть, що жіночий день теж заборонили?» Подібні питання розбурхували уми напередодні Міжнародного жіночого дня недарма, адже була озвучена ідея скасування вихідного дня, так би мовити, в рамках декомунізації та боротьби з совковим минулим.

Але справедливості заради слід зазначити, що це одне з небагатьох свят, яке в нашому суспільстві не просто міцно прижилося, а пустило коріння зовсім в протилежному напрямку: жінки замість революційної боротьби за права очікують уваги, подарунків і захоплення. Цей день у нас символізує початок весни, кохання, сім’ю і материнство. Відповідно, чоловіків ще з дитячого садка вчать приділяти особливу увагу найважливішим в їх житті жінкам. Так що квіти і подарунки отримують мами, бабусі, сестри, кохані.

У суспільній свідомості це свято теж вже не має нічого спільного з боротьбою і гаслами. Тільки концерти, компліменти і визнання абсолютно унікальної ролі жінки.

– У нас більшість вчителів – жінки, лікарів – жінки, сім’я і будинок взагалі на жінці. Величезна вам всім подяка, ангела-охоронця і любові від близьких, – звернувся на святковому концерті в районному ДК до залу народний депутат Андрій Деркач. Він вручив подяки та підкреслив, що у нас і армія, і поліція, і прикордонна служба високо цінують жінок-колег.

Як повідомили в приймальні народного депутата, напередодні свята майже тисяча жінок з усього округу отримала іменний привітання і подарунки. Серед них Матері-героїні, жінки, які піклуються про дітей в прийомних сім’ях та будинках сімейного типу, орденоносці, ветерани Великої Вітчизняної війни, відмінники освіти і заслужені працівники різних галузей. П’ять матерів втратили синів в зоні АТО …

На честь жіночого дня концерти, розважальні програми пройшли у всіх навчальних закладах, у всіх будинках культури і клубах.