Меню
Андрей Деркач
Народный депутат
Украины
Назад к списку публикаций

486 щирих «дякую»

  • 15.12.2013
  • «Неделя»
2013

Саме стільки учасників бойових дій та інвалідів війни отримали до Дня Перемоги подарунки від народного депутата Андрія Деркача

Всі учасники бойових дій,інваліди Великої Вітчизняної війни Глухівщини, Кролевеччини, Конотопщини, Путивльщини, Шосткинщини, Ямпільщини та Середино-Будщини разом з традиційним подарунковим набором отримали від народного депутата листівку, в якій Андрій Деркач запевнив, що подвиг ветеранів житиме в серцях вдячних нащадків.

Особисто народний депутат побував у гостях у ветерана війни глухівчанина Василя Хандуріна.

— Для мене День Перемоги – свято особливе. На жаль, час забирає від нас наших фронтовиків, партизанів, працівників тилу – всіх, хто на плечах виніс ту страшну війну і дав нам можливість жити у мирі, працювати, ростити дітей. Низький уклін всім нашим героям, – сказав А.Деркач.

Так, у Глухові залишилось всього 73 ветеранів. І до кожного з них додому прийшов депутат Глухівської міської фракції Партії регіонів. Вони зі щирими привітаннями від Андрія Деркача та від себе вручили квіти, іменні листівки та подарунки і висловили слова вдячності за Велику Перемогу.

Доволі емоційними видалися такі гостини як для ветеранів, так і самих депутатів. Щастя в очах і одночасно сльози на них закарбувалися не тільки в пам’яті, а й на спільних фотографіях напам’ять.

«Неделя»